
Kop van de Stadswerven
Op de ‘kop’ van de Stadwerven komen wonen en vrije tijd samen. Langs het water, tegenover de bebouwing aan de andere zijde van de Boulevard, komt een stadspark aan het water. Een ontmoetingsplek waar bezoekers op rondvaartboten wachten en (groot)ouders met kinderen even kunnen uitwaaien na een bezoek aan het Dolfinarium.
Benieuwd naar de plannen?
Op 14 december 2018 heeft het projectteam Waterfront de Gemeenteraad bijgepraat over de ontwikkeling van het laatste deel van het Waterfront. De presentatie van de avond kun je bekijken door op onderstaande link te klikken:
Verslag themabijeenkomst commissie Ruimte 14 december 2018
De Stentor was erbij en publiceerde er vanochtend een leuk artikel over. Klik hier voor het artikel.
Parkeergarage
Tegenover het park komt een bovengrondse parkeergarage. De garage wordt omringd met gebouwen, zodat deze aan het zicht wordt onttrokken. De bebouwing bestaat grotendeels uit een verscheidenheid aan (middel)grote, individuele pakhuizen, stadshuizen en appartementen. Aan de Boulevardzijde is op de begane grond ook ruimte voor commerciële functies.
Actueel aanbod
Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan het stedenbouwkundig plan en is het (woning)aanbod in het woongebied Kop van de Stadswerven nog niet verder uitgewerkt. Wilt u meer informatie over het actuele woningaanbod? Laat u informeren door Brandt Makelaars (contactgegevens in de rechterkolom) of kijk op www.woneninwaterfront.nl.